Ankara Sakarya Caddesin deki en iyi Pub ve barlar değerlendirdik ve aralarından 5 önerimiz

Ahır Pub & Bistro

Ankara Sakarya Caddesi Bar Pub önerilerimiz arasından en iyilerinden biri olan Ahır Pub & Bistro Ankara’da Mithatpaşa caddesinin alt tarafında bulunuyor. Dart oynamayı sevip oynamak isteyenler için ideal bir mekan. İçeride dart turnuvaları da düzenlenmekte. Tabi ki içeride bilardo sevenleri düşünmüşler arkadaşlarınızla bilardo oynayıp kafa dağıta bileceğiniz sıkılınca dart oynayabileceğiniz arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz bir imkan. Fiyatları uygun olmakla birlikte öğrencileri ayrı bir sevgi beslemekteler. Öğrenciyseniz sizlere yüzde 10 indirim yapmaktadırlar.

Cumhuriyet, Bayındır-1 Sk. No:25 D:B, 06590 Çankaya/Ankara

Papaz Rock Bar

Papaz Rock Bar Underground havası bulunan harika bir metal bar. Jukebox listesinde sadece ana akım gruplar değil çeşitli extreme metal grupları da mevcut. Fiyatlar uygun, hizmet de güzel. Ankara’daki veya Ankara’ya gidecek metalcilerin mutlaka uğraması gereken bir yer.

Cumhuriyet, Sakarya Cd. No:19, 06430 Çankaya/Ankara

Nefes Bar // Bi’ Nefes Özgürlük

Sakarya caddesinde nefes aldığımız yerlerden biridir. Gerek Nefes Bara uğrayan genç gruplar gerekse o tarifini paylaşmadıkları enfes lezzetli roka salatası yemeye gidilir. Açık alanı bulunmakta. Bar tamamen dolu olsa bile insanları rahatsız etmiyor. İç mekan ses sistemleri gayet güzel. İlk gidişiniz olacaksa akşam vakti canlı müzikte arkadaşlarınızla birlikte gelmenizi öneririz. Tabi ki de buraya gelmişken roka salatasını yemeden ayrılmayın.

Fidanlık, Nefes Bar, Sakarya Cd. No:25, 06420 Çankaya/Ankara

Back House Grunge&Rock Bar

Ankara Sakarya Caddesi bar pub önerileri arasında en iyilerinden birisi olan Back House Grunge&Rock Bar güzel samimi ve uygun fiyatlı bir yer. Fiyatları normal barlardan çok daha uygun olmasının yanında İnstagram sayfalarını takip edip çıkacak grupları görebilirsiniz.

Cumhuriyet, İnkılap Sk. No:5 D:16, 06760 Çankaya/Ankara

Biber Cafe Bar

Biber Cafe Bar’ın ambiyansı çok güzel, fiyatlar meyhaneye gidenler bilir, çok makul. Her şey çok iyi sadece pazar günleri çıkan solist kimse (Yozgatlı güzel abimiz) muhteşem bir sesi var. Hele ki bozkırın tezenesi olan Neşet Ertaş’ın türkülerini efsane seslendiriyor. Öbür günlerde çalınan müziklerde gayet güzel. Ses biraz yüksek. Ortamda biraz fazla sigara içiliyor. Bu iki şeyi önemsemiyorsanız son derece güzel bir bardır. Gidip Arkadaşlarınızla eğlenmeniz için öneririz.

Cumhuriyet, 06420 Çankaya/Ankara

4 thoughts on “Ankara Sakarya Caddesi Bar Pub”

  1. Bu listeyi nasıl yaptın bilmiyorum ama çok fazla emek var. Listede yazan mekanlardan bazılarına gitme fırsatım oldu gerçekten çok güzel yerler. Editörün emeğine sağlık.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir