Ankara Tunalı Hilmi’deki En İyi Bar ve Publar

The Old Town Cafe & Pub

Tunalı Hilmi Bar Pub denince akla ilk gelen yerlerden biri olan The Old Town Cafe & Pub hayvan severliğiyle Tunalı taraflarında içilebilecek güzel bir nezih bir mekan , fıçı biraları çok lezzetli özel bir bira. Mekan tasarımı ve rahatlığı ile müşteriye mutluluk veriyor. Fiyatlar öğrenciyi biraz aşıyor. İçeride dart ve langırt oynayabileceğiniz ortam sunuyor. Haftanın belirli günlerinde son derece eğlenceli olan dart ve langırt turnuvaları düzenlenmektedir

Barbaros, Tunalı Hilmi Cd. No:89 D:69, 06680 Çankaya/Ankara

Varuna Gezgin Cafe – Ankara – Tunalı

Varuna Gezgin Cafe dekorasyonuyla Ankara’ya renk katıyor. İçerisinin dekorasyonu dünyanın dört bir tarafından gelen eşyalar biralar sokak tabelaları gibi şeylerle süslenmiş. Farklı bir atmosferin verdiği haz ile dünyanın dört bir tarafından gelen biraları deneyebiliyorsunuz. Bide haftanın belirli günleri farklı konseptlerle quiz night düzenliyorlar. Tunalı Hilmi’deki en iyi mekanlardan biri olabilir. Gitmenizi tavsiye ediyoruz

Barbaros, Abay Kunanbay Cd. No:14, 06680 Çankaya/Ankara

Black Pub

Tunalı Hilmi Bar Pub arasından Black Pub. Ankara’nın eski günlerindeki gibi iyi bir Metal veya Rock müzik dinleyip, bira içmek istiyorsanız, mekân olarak o duyguyu ve imkânları veriyor size. “Ankara’nın eski günleri” sözümden de anlaşılacağı üzere artık belli bir yaş üstü insanların tercih ettiği bir mekan. Gençliğinizi özlüyorsanız çok sevebileceğiniz bir yer. Ayrıca içeride çalan gruplar her biri ayrı birer efsane. Yaşı büyük olan kişilerin eskileri anmak adına kesinlikle gitmesi gerektiğini düşünüyoruz

Kavaklıdere, Tunalı Hilmi Cd. No:68, 06680 Çankaya/Ankara

Müjgan Bestekar

Ankara Tunalı Hilmi’deki En İyi Bar ve Publar listemizde her halde en iyi yemeklere sahip mekan burası olabilir. Yemekleri gözü kapalı şekilde seçebilirsiniz. Özelikle Girit Ezmesini seçmenizi kesinlikle öneririz. Bar kısmı güzel onlarca deneyebileceğiniz kokteylleri mevcut ancak çok fazla bira çeşidi yok. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Cumartesi günleri rezervasyon yaptırmadan yer bulma şansınız biraz düşük.

Kavaklıdere, Bestekar Cd No38/A, 06680 Çankaya/Ankara

El Paso

Ankara için vazgeçilmez bir yer hatta bir efsane olan El Paso, tam 17 yıldır dünya Mutfağının, çeşit çeşit kokteyllerin ve eğlencenin indirimli adresidir. Görünümü güzel ve sade dekorasyonuyla insana huzur katıyor. Yemekleri son derece başarılı. Müzik seçimleri güzel ve dans edebileceğiniz bir alan sunuyor. Arkadaşlarınızla yada kız arkadaşınızla gidebileceğiniz güzel bir mekan.

Remzi Oğuz Arık, Bestekar Cd 45-A, 06680 Çankaya/Ankara

Minister Pub

Minister Pub içerinin iç dizaynını son derece güzel tasarlanmış. Biraları taze, kokteylleri ve yanındaki yiyecekler son derece güzel. Arkadaşlarınızla gidip maç izleyebileceğiniz, Tunalı Hilmi Bar Pub listesindeki en samimi publardan biri. Yemekleri güzel, Kızartma kutusunu yemenizi tavsiye ederim.

Barbaros, Tunalı Hilmi Cad, Bülten Sk. 22/A, 06700 Çankaya/Ankara

LA BEBE

LA BEBE kokteylleri muhteşem derecede güzel. Burada kendimizi evimizdeki kadar rahat hissediyorsunuz . Çalışan arkadaşlar çok kibar ve nazik sizinle ilgileniyorlar yardımcı oluyorlar. Yemek ve içecek sunumları onları yemenizi daha çok artırıyor.

Remzi Oğuz Arık, Tunus Cad. No:50, 06680 Çankaya/Ankara

Twister Pub

Tunalı Hilmi Bar Pub listemizdeki en iyi müziklere sahip yer diyebiliriz. Her zaman canlı müzik bulunmakta. Canlı müzikten rahatsız olursanız arka bahçede kafanızı dinleyebilirsiniz. Arkadaş grubunuzla yada ailenizle gidebileceğiniz seviyeli bir mekan.

 Remzi Oğuz Arık, Bestekar Cd 82-A, 06680 Çankaya/Ankara

21 Bar

Tunalı Hilmi Bar Publar arasında gerçek bir müdavin mekanı olan 21 Bar. Genelde yaş kitlesi 45+ kişiler gitmekte. Kapalı alanda sigara içmenin yasak önündeki açık alanda sigara içebiliyorsunuz. Biraları kokteylleri yemekleri çalışanların samimiyetiyle güzel bir mekan.

Kavaklıdere, Bestekar Cd No:40, 06101 Çankaya/Ankara

Sakal Kafe Pub

Tunalı’nın kemik yerlerinden biri olan Sakal Kafe Pub içerisi geniş ve ferah. içeride sigara içebileceğiniz oldukça fazla alan bulunmakta. yemekleri, müşteriyle ilgileri gerek kalitesi gerekse ortamıyla insanları çeken rahatça kafa dinleyebileceğiniz bir mekandır.

Kavaklıdere, John F. Kennedy Cd. No:13, 06680 Çankaya/Ankara

9 thoughts on “Ankara Tunalı Hilmi Bar ve Publar”

  1. Tunalı Hilmi’de yaşıyorum buna rahmet bu listedeki çoğu yeri bilmiyordum. Bazılarına daha önceden gittim gerçekten güzel yerler

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir