Bodrum Bar Pub Önerileri

Bodrumda Tatili Geçirecekler İçin En Güzel 6 Bar ve Pub Önerileri

Bodrum Bar Pub Önerileri Listemizde

Bodrum Bar Pub önerileri listemizi yaparken Bodrum merkezine yakın olan yerlerdeki bar ve pubları, buralardaki yiyecekleri, İçecekleri, Sunumları, Ortamını, Mekan güzelliğini ve buna benzer şeyleri ele alarak değerlendirdik. Amacımız Bodruma gelip de hangi barın yada pub’ın iyi olduğunu bilemeyenler için bir rehber olabilmek bu sayede sizlerin eğlenmek için ayırdınız zamanı daha güzel kılmanızı sağlıyoruz.

Moonlight Bar

1989 yılından beri bulunan Bodrum Bar Pub listemizdeki en romantik ve keyifli ortamı sunan Moonlight Bar Karşınızda Bodrum Kalesi, akşam vakti sahil kenarında dalgalar ayağınıza değerken bir şeyler içip canlı müziğin keyfini sürebileceğiniz inanılmaz biri yer. Kız arkadaşınızlaysanız birlikte bir şeyler içerken günbatımını izleyebileceğiniz romantik bir ortamda sunuyor. İçecekleri bira çeşitleri bakımından biraz azda kalsa Espresso martini yada mandalinalı kokteylleri gibi güzel kokteylleri bu açığı kapatmakta yeterli olduğunu düşünüyoruz. Sabah 10.30 da açılıp gece 4 te kapanmaktadır.

Çarşı, Dr. Alim Bey Cd., 48400 Bodrum/Muğla

Tunnel Bodrum

Denize sıfır sıfır olan bu Pub , Bodrum merkezde olup hem kapalı hem açık alanı bulunmakta. Akşam vakti Bodrum Kalesi manzarasıyla biranızı içebileceğiniz sakin ve eğlenceli bir ortam sunuyor. Bira tabağı güzel denebilir. Ayrıca Gündüzleri olan Happy Hour kaçırmayın. Sabah 10 da açılıp gece 2 de kapanmaktadır.

Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:84 D, 48400 Bodrum/Muğla

Kule Rock City Bar

Bodrum barlarının klasiklerinden biri olan Kule Rock City Bar güzel ambiyansıyla insanları kendine çekiyor. Son derece samimi kadrosu içerisi ne kadar yoğun olursa olsun sizlerle ilgileniyorlar Arkada çalan rock müzik performansı son derece iyi. Yaş kitlesinin 20-25 olup daha çok genç kitlede gitse orta yaşlı kesiminde eğlendiği kafa dinlemek isteyenlerin ise dışarıda oturup bira içtiği bir yer. Saat 10.00 a kadar bir içki fiyatına 2 içki alabiliyorsunuz Happy hours kaçırmamanızı öneririz. Mekan Yaz-kış 18:00’da açılıyor ve 05:00’a kadar eğlence devam ediyor. 18:00’dan 23:00’a kadar da ‘happy hour’ saatleri var. 

Çarşı, Çarşı Mh Cumhuriyet Caddesi, Barlar Sokağı No:55, 48400 Bodrum/Muğla

Yula Bodrum – Drink & Chill

Yula Bodrum – Drink & Chill Bodrum Bar Pub listemizdeki en güzel ambiyansı olan yerlerden biri. Gün batımını izlemek için çok güzel bir manzarası bulunmakta. Karşısında Bodrum kalesi bide canlı müzik performanslarıyla harika bir yer. Terasta oturmak istiyorsanız önceden rezervasyon yapmanızı öneririz. Sabah 10 da açıp gece 12 de kapanmaktadır.

Çarşı, Uslu Sk. No:54/A, 48400 Bodrum/Muğla

Köşem Cafe & Restaurant & Bar

Bodrumda Akşam yemeği için içkili bir yere gitmek istiyorsanız Köşem Cafe & Restaurant & Bar güzel bir seçim. Tabi ki kafa dağıtmak içinde gidilebilir ancak öğle yada akşam yemeği için ailenizle gitmenizi öneririz. Yemekleri bir bar yemeği gibi değil güzel bir restorandaki kadar iyi. Aynı zamanda içeride canlı müzikte olmakta. Bodrumdaki barlar arasından en güzel yemekleri olan bar denilebilir. Sabah 10 da açılıp 11 de kapanmaktadır.

Çarşı Mah. Terzi İbrahim Özkeskin Meydanı No 16, 48400 Bodrum/Muğla

White House Bar & Club

Bodrumun eski ve köklü barlarından olan White House Bar & Club’te dinlenmek için deniz kenarında sakince biranızı yada içkinizi alıp otura da bilirsiniz club tarafında eğlene de bilirsiniz. Canlı müzik yok ancak dans edip eğlenebilirsiniz. Eğer diyorsanız ben dans edip sonuna kadar eğleneceğim balkonun arkasındaki iç mekana gitmenizi tavsiye ederiz. Çalışanları ve kadrosu acayip samimi ve cana yakınlar kimseyi tanımadan kolaylıkla arkadaş olabiliyorsunuz ancak eğlenmek istiyorsanız grup halinde gelmenizi öneririz. 11 de açılıp sabah 5 te kapanmaktadır.

Kumbahçe, 48400 Bodrum/Muğla

Mandalin

Mandalin Bodruma gidip de bilmeyen yoktur her halde. Eğlencenin merkezlerinden olup Bodrumda gençseniz arkadaşlarınızla gidip eğlenebilirsiniz. İçeride konserler canlı müzikler vb. aktiviteler son derece eğlenceli olmaktadır. İçerideki konserler 23:30 gibi başlayıp, mekan kapanma saati olan 04:00’a kadar devam ediyor. Karnınız aç ve Rezervasyon yapmadan gitmeyin içeride yiyecek bulunmamakta.

Çarşı Mahallesi Dr. Alimbey Caddesi, 1025. Sk., 48400 Bodrum/Muğla

Karpuz Bar

Tekilacılar sokağında yanında bulunan Karpuz Bar 2013’den beri hizmet veriyor. Bu bar canlı müziğiyle, kokteylleri ve shotlarıyla ve güzel konseptiyle insanları kendisine çekiyor. Eğlenmek istiyorsanız gidebileceğiniz güzel bir yer. Akşam 6 da açılıp gece 4 te kapanmaktadır.

Çarşı, 5. Sk., 48400 Bodrum/Muğla

Kavanoz (Yalıkavak)

Bodrumun merkezine biraz uzak olan Kavanoz. Gün batımını izlemek için harika bir konumda bulunuyor. Gün batımını izlerken enfes lezzetli kokteylleri ve yemekleri sevgilinizle yada eşinizle gelip romantik bir an yaşamanızı sağlıyor. Yüksekte olduğu için son derece güzel bir manzarası da olmakta. Fiyatları biraz yüksek ancak bu ambiyansa değer bir deneyim sunuyor. 18:30 açılıp gece 02:00 gibi kapanmakta. Bodrum merkezinden 25 dakikada gidilebilmekte.

Yalıkavak, Barış Cd. No:3, 48400 Bodrum/Muğla

3 thoughts on “Bodrum Bar Pub Önerileri”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir