Çeşme Alaçatı bar pub Önerileri

Çeşme Alaçatı Bar Pub Önerileri Listemizde

Çeşme Alaçatı Bar Pub Önerileri Listemizi yaparken Alaçatı’daki yakınlarındaki barları ve pubları, buralardaki yiyecekleri, İçecekleri, Sunumları, Ortamını, Mekan güzelliğini ve buna benzer şeyleri ele alarak değerlendirdik. Amacımız İzmir Alsancak’taki hangi barın yada pub’ın iyi olduğunu bilemeyenler için bir rehber olabilmek bu sayede sizlerin eğlenmek için ayırdınız zamanı daha güzel kılmanızı sağlıyoruz.

Zeplin Alaçatı

Alaçatı’daki bar önerilerimiz arasında Zeplin Pub & Delicatessen, Alaçatı’da mükemmel deneyimler yaşayabileceğiniz bir yer. İçerisinde birbirinden ilgili çalışanlarla beraber birçok insan ile tanışıp zaman geçirebileceğiniz mekânlardan bir tanesi. Ayrıca Zeplin PUB her gün saat sabah 11.00’de açılıp, saat gece 4.00’te kapanıyor. Fiyatları ortalamada olması da dikkat çeken yanlarından bir tanesi.

Alaçatı, 2000. Sk. No:31, 35930 Çeşme/İzmir

Hops Irish Pub&Stage

Çeşme Alaçatı’daki en iyi publardan biri olan Hops Irish Pub&Stage, içeri girince sizi güler yüzlü karşılayan çalışanlar, son derece güzel hazırlanmış tatları çok güzel olan kokteylleri ve mutlaka denemeniz gereken hamburgeriyle sizleri karşılıyor. Bunun yanı sıra İrish viski ve Draft biraları da mevcut. Arkadaşınızla yemek yemek güzel bir şeyler içmek istiyorsanız size kesinlikle gitmenizi önereceğimiz bir mekan. İçeride canlı müzik mevcut. Saat sabah 15.00 açılıp saat gece 2.00 kapanmaktadır. Fiyatları kişi başı 200 lirayı geçmektedir.

Alaçatı, 1026. Sk. No:46/A, 35930 Çeşme/İzmir

Kita’s Alaçatı

Çeşme Alaçatı bar pub önerileri listemizdeki en güzel yerlerden biri olan Kita’s Alaçatı, öncelikle kokteylleri bağımlılık yapacak kadar lezzetli, dekorasyonu ve ambiyansı oldukça güzeldi. Fiyatları biraz pahalı ancak buna değer bir deneyim sunuyor. Akşam dj performansı oluyor yemeğinizi yedikten sonra eğlenebileceğiniz bir yer. Yemekleri son derece güzel, Garsonlar aşırı güler yüzlü. Eşinizle yada sevgilinizle gelmenizi öneririz. Sabah saat 9.00’da açılmaktadır gece 2 de kapanmaktadır.

Alaçatı Mahallesi 3010 Sokak K-L Blok No:8, D:1A, 35930 Çeşme/İzmir

Mahalle Alaçatı

Alaçatı hamburger yemek istiyorsanız burası sizin için diyebileceğiniz mekan. Hamburgerlerin görünüşü sizin açlığınızı sonuna kadar arttıracak. Çıtır ekmeğin tadını alacaksınız daha sonra hangi hamburgeri seçtiyseniz onun tadı ve mükemmel köftesi. Yanında güzel bir bira alabilirsiniz yada güzel bir kokteyl deneyebilirsiniz size kalmış ancak birayı seçerseniz yemekten sonra mutlaka kokteylleri denemenizi öneririz. Karnınızı doyurduktan sonra mekanın iç dizaynının güzelliğini fark edeceksiniz. Fiyatları kendi görüşüm o hamburgere göre çok düşük ancak normal yerlere göre ortalama. Saat öğlen 13.00’da açılıp gece 2.00’da kapanmaktadır. Uyarı hamburgerin porsiyonu çok büyük ne kadar aç olursanız olun ikinciyi almanızı önermeyiz

Alacatı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Numara:28/A, 35930 Çeşme/İzmir

ZOHO Cocktail Bar

Çeşme Alaçatı bar pub önerilerimiz arasında kokteylleri çok güzel olan ZOHO Cocktail Bar, kendi halinde samimi küçük bir yer. Kendi kokteylleri denemek isteyecekseniz çünkü o kokteyl tatlarını her yerde bulamazsınız. Dekorasyonu sade ege mimarisine benziyor. Mekanın sahibinin ve çalışanlarının sohbeti aşırı sarıyor. Gelip saatlerce sohbet edebileceğiniz bir yer. Sırf kokteylleri ve sohbet için müdavin olunabilecek bir mekan. Tek başınıza bile olsanız sohbet etmek yada dertleşmek için gelinebilecek bir mekan. Fiyatları Alaçatı ortalamalarında. Saat 17.00’da açılmakta gece 2.00’da ise kapanmaktadır.

Alaçatı mahallesi, 12012. Sk. no:46, 35450 Çeşme/İzmir

Zum Alaçati

Çeşme Alaçatı bar pub önerileri listemize girebilecek niteliklere sahip olan diğer bir yer Zum Alaçatı. Çalışanlar güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Yemek servis öbür barlara göre çok daha hızlı. Atıştırmalık ve yiyecekler son derece güzel. Eğlenmek için güzel bir dj performansı var. Saat 20.00’da açılıp gece 2.00 da kapanmaktadır. Fiyatları ortalamadadır

Alaçatı, 1052. Sk. No:3, 35930 Çeşme/İzmir

Sir Winston Pub Alaçatı

Alaçatı’daki bar publar arasında en iyi canlı müziğe sahip olan yerlerden biri olan Sir Winston Pub Alaçatı, kafanız dolu akşam vakti dinlenmek ve eğlenmek için gidebileceğiniz canlı müziğiyle son derece sizi memnun edeceğini düşünüyoruz. Sizleri sıkmamak için her gün farklı konsepte müzik çalıyor. Yemekleri ve içecekleri gayet makul fiyatlarda olmakla birlikte yemekleri oldukça lezzetli, özelikle cheddarlı patatesi tavsiye ederiz.

Alaçatı, Club Baba Köyiçi, 13010. Sk. No: 8 D:1 D, 35930 Çeşme/İzmir

2 thoughts on “Çeşme Alaçatı Bar Pub Önerileri”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir