Alibey,Cunda Adası Bar Pub

Ayvalık Alibey, Cunda adasındaki en iyi Pub ve barlar değerlendirdik ve aralarından 6 önerimiz

Ayvalık Cunda, Alibey adasındaki Bar Pub Önerileri Listemizde

Ayvalık Cunda, Alibey adasındaki Bar Pub Önerileri Listemizi yaparken Cunda, Alibey Adasının yakınlarındaki barları ve pubları, buralardaki yiyecekleri, İçecekleri, Sunumları, Ortamını, Mekan güzelliğini ve buna benzer şeyleri ele alarak değerlendirdik. Amacımız Ayvalık Cunda, Alibey adasındaki hangi barın yada pub’ın iyi olduğunu bilemeyenler için bir rehber olabilmek bu sayede sizlerin eğlenmek için ayırdınız zamanı daha güzel kılmanızı sağlıyoruz.

Orman Bar

Cunda adası bar pub listemizdeki Orman Bar alkol almak istemiyorsanız çok güzel çeşitli kahvelerinin olduğu, oldukça lezzetli kokteyl ve birbirinden farklı bira çeşitleriyle oldukça ilgi çekiyor. Çalışanlar acayip cana yakın sohbetleri oldukça güzel. Tek başınıza gelip saatlerce sohbet edip hiç sıkılmayacağınız bir mekan. Fiyatları ortalamanın biraz üzerinde ancak yediğiniz ve içtiklerinize değiyor. Doğal dondurma çeşitleri var ve biz birkaç tanesini denedik her biri birbirinden güzeldi. Ambiyansı çok fazla bara benzemese de oldukça güzel dizayn edilmiş. Sabah 9 gece 2 hizmet vermektedir.

Namık Kemal, Zafer Sk. No:7, 10405 Ayvalık/Balıkesir

Ela Meyhane

Burası konum olarak adanın en keyifli sokaklarından birinde yer alıyor. Mezeleri gayet lezzetli ve çeşitli, müzikler Türk-Yunan karışık çalıyor ve kulağa hitap ediyor. Her şeyi çok taze ve özenle hazırlanıyor. Özellikle balık köftesi ve patlıcanlı ara sıcak denemenizi de öneririm. Bira içerken Cunda Adasına gelmişken cunda birasını da denemeyi unutmayın. Lezzetleri çok güzel ancak fiyatları ortalamanın biraz üstünde. Saat öğle 12 de açılıp gece 1 de kapanmaktadır.

Mithatpaşa, Çarşı Cd. 2. Sk. No:1/1, 10405 Ayvalık/Balıkesir

Vino Şarap Evi

Vino Şarap Evi, Cunda adasındaki güzel yerlerden biri. Ev yapımı ürünleriyle öne çıkan bu mekan renkleriyle ve ambiyans tatlı bir mekan. Oldukça likör çeşidi ve oldukça uygun fiyatlı olması onu diğer mekanlardan bir adım daha önde atıyor. Çalışanları çok güler yüzlü ve çok güzel sohbetleri olan insanlar. Yiyecekleri ve mezeleri yeterince güzel. Cunda adasındaki bar pub önerileri listemizdeki en güzel yerlerden biri. Öğlen 12’de açılıp gece 12’de kapanmaktadır.

Mithatpaşa, No:, Cumhuriyet Cd. No:8, 10405 Ayvalık/Balıkesir

1909 Cunda

Cunda adası bar listemizdeki güzel barlardan biri olan 1909 Cunda Sıcak bir sokak ortamı ile sizi karşılayan bu mekan Anastasia ve çiçek isimli kokteylleri ile ünlüdür. Mekanda çalışanlar oldukça güler yüzlü ve nazik insanlar. 1909 Cunda genellikle hoş bir müzik eşiğinizde biranızı yudumlayıp müzik dışında gürültü verici sesin olmadığı bir yerdir. Yemekleri ve mezeleri oldukça güzel olmakla birlikte buradaki çikolatalı ve sakızlı dondurmalarını öneririz. Bira çeşidi bakımından yeterli olmakla birlikte çeşitli içki çeşitleri de bulunmaktadır. Sabah 9 da açılıp gece 2’de kapanmaktadır. Fiyatları öbür barların seviyesinde ortalama.

Namık Kemal, Ayvalık Cd. No:9/A, 10405 Cunda/Balıkesir

Çeşni Cunda

Cundaki güzel barlardan biri olan Çeşni Cunda, Ambiyansı ile tatile gittiğinizi hissettiriyor. İçerisi geniş fotoğrafta gördüğünüzden çok daha geniş. Çalışanları oldukça güler yüzlü ve kibar sizlere damak zevkinize yönelik kokteyl önerileri veriyorlar. Bira ve diğer alkol çeşitleri mevcut ancak böyle biz kokteyl almanızı öneriyoruz. yemekleri ve atıştırmalıkları gayet güzel. Fiyatları Cunda adasına göre ortalama fiyatlarda. Öğlen 11 de açılıp gece 2 de kapanmaktadır.

Mithatpaşa, Alibey, Ayvalık Cd. No:2, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Cielo Bistro Bar

Cunda’nın merkezinde olmasının yanı sıra kibar garsonları ve hızlı servisiyle öne çıkan Cielo Bistro Bar müşterilerine canlı müzik ile beraberince keyifli dakikalar yaşatıyor. İçten , samimi , sıcak kanlı ortamıyla birlikte Cielo Bistro Bar kokteyllerinin tadına bakmaktan geri durmayın. Cunda’nın kalbinde olmasının yanı sıra cep yakmayan kokteyller ile de Cunda’nın gözde mekanlarından biri haline gelmiş durumda Cielo Bistro Bar. Canlı müzik ile birlikte oluşan keyifli , hoş , yumuşak ve saimi bir ortamın içinde hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır Cielo Bistro Bar içindeyken. Sakin , samimi ve rahatlatan bir barda uygun fiyatlı kokteylleri yudumlarken tatilinin tadını çıkarıp biraz kafa dağıtmayı kim istemez ki. Cielo Bistro Bar 18.00 da açılıp 02.00 saatinde kapanıyor.

Adres: Namıkkemal mahallesi Halk caddesi no:9, Balıkesir/Ayvalık, 10400

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir