Eskişehir Bar Pub Önerileri

Eskişehir Bar Pub Önerileri Listemizde

Eskişehir’deki gece hayatı, bar ve pub önerileri, alkollü olan mekanları derledik. Bu listeyi yaparken mekanların atmosferi, içeceklerin ve yiyeceklerin lezzetleri, mekanın kalitesi, canlı müzik ve benzeri şeylerin kalitesini esas alarak yaptık. Misyonumuz sizin eğlenmek için ayırdınız zamanı daha değerli kılabilmek. Eskişehir bar pub listemize yorum yapmayı unutmayın.

Drunken Duck Pub

Drunken Duck Pub Eskişehir bar pub önerileri listemizdeki en güzel yerlerden biri. Drunken Duck Pub çalışanların samimiliğiyle sohbet edebileceğiniz mekanın güzelliğiyle eşinizle gelebileceğiniz bir yer. Yaş kitlesi olarak genelde büyükler olmakla birlikte fazla öğrencide bulunmamakta. Farklı çeşitli biralarıyla aradınız lezzeti bulabileceğiniz bir yer. Fiyatları biraz ortalamanın üstü de olsa Eskişehir’deki en güzel publardan biri. Öğlen 2 de açılıp gece 2 ye kadar hizmet vermekte.

Hoşnudiye, Nazım Hikmet Sk. No:2 D:2, 26100 Tepebaşı/Eskişehir

Varuna Memphis

Varuna Memphis girince güzel dekore edilmiş geniş ve ferah bir yer olarak karşınıza çıkıyor. İster sabah kahvaltı için gidin ister öğle yemeğinde pizza yemeye isterse akşam arkadaşlarınızla eğlenmek için gidin günün her saatinde gidilebilecek lezzetli yemekleriyle ve güzel içecekleriyle Eskişehir bar ve pub listemizdeki en güzel yerlerden biri olmakta. Fiyatları olarak öbür bar ve publarla hemen hemen aynı olmaktadır. Sabah 9 da açılıp gece 2 ye kadar hizmet vermektedir.

Yenibağlar, İsmet İnönü-1 Blv No:102/C, 26170 Tepebaşı/Eskişehir

No:46 Eskişehir

No:46 Eskişehir’deki barlar sokağında 2 katılı bir mekan. ‘ kata güzel dj performansı dinledik. Çeşitli ve lezzetli kokteylleriyle ilgimizi çekmeyi başardı. Mekanın ambiyansı son derece güzelde olsa biraz kalabalıktı gerçi güzel bi mekanın kalabalık olmamasını da beklememiz biraz mantıksız. Fiyatları ise ortalama bir şişe bira bizim gittiğimiz zamanda 30-35 lira arasındaydı. No:46 lezzetli sıcak şarabını denemeyi unutmayın. Eğlenmek istiyorsanız yukarı katta olmanızı tavsiye ederiz

Hoşnudiye, Vural Sk. No: 46, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Museum Pub

Museum Pub Veganlar için özel vegan menusu bulunan sakin kafayla gidip arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz rahat mekanlardan birisidir. Güzel etkinlikleri ve kültür temasıyla ilgi çeken personellerin fazlasıyla ilgili ve güler yüzlü olduğu Museum Pub Eskişehir’deki güzel publardan biri olmaktadır. Fiyat olarak ortalama olan bu yer ister sabah kahvaltısında gelin ister akşam arkadaşlarınızla sohbet etmeye son derece nezih bir yer. Üst katındaki galeriyi gezmeyi unutmayın. Sabah 9 da açılıp gece 2 ye kadar hizmet vermektedir.

Hoşnudiye, İsmet İnönü-1 Blv 109A, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Abra Bar

Abra bar havadar ortamıyla , aralıklarla değişen craft biraları, birbirinden lezzetli çeşit çeşit yemekleriyle Eskişehir’deki güzel barlardan biri. Abra bar fiyatları normalin biraz üstünde. Hafta sonu akşama doğru yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz. sabah 10 da açılıp gece 1 de kapanmaktadır.

Hoşnudiye, 770Sk A-B-C Apartmani No:4AA, 26100 Tepebaşı/Eskişehir

La Liberta Performance

La Liberta Performance iki katlı alt kata ailenizle oturup yemek yiyebileceğiniz bir yerken yukarı kata çıkıp arkadaşlarınızla canlı müziğin keyfine bakarak eylene de bilirsiniz. Çalışanlar güler yüzlü ve hızlılar. Mekan biraz sıkışık fazla insan var. Fiyatları biraz pahalı olsa da yukarı katta canlı müzik telafi ediyor

Hoşnudiye, Vural Sk. No:9, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir