İzmir Alsancak Bar Pub Önerileri

İzmir Alsancak’taki En Güzel 8 Bar ve Pub Önerilesi

İzmir Alsancak Bar Pub Önerileri Listemizde

İzmir Alsancak Bar Pub Önerileri Listemizi yaparken Alsancak yakınlarındaki barları ve pubları, buralardaki yiyecekleri, İçecekleri, Sunumları, Ortamını, Mekan güzelliğini ve buna benzer şeyleri ele alarak değerlendirdik. Amacımız İzmir Alsancak’taki hangi barın yada pub’ın iyi olduğunu bilemeyenler için bir rehber olabilmek bu sayede sizlerin eğlenmek için ayırdınız zamanı daha güzel kılmanızı sağlıyoruz.

Kovan

İzmir Alsancak Bar Pub Önerileri Listemizdeki en güzel ambiyanslarından birinin sahibi Kovan Bar son derece güzel ambiyansıyla insanı farklı bir moda sokuyor. İçerisi bazı saatlerde biraz kalabalık oluyor ancak rahatsız edecek bir kalabalık değil. Tüm kokteyller önermesek de Blackberry martini son derece güzeldi. Cumartesi akşamları yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Sabah 10’dan gece 4 de kadar açık .Saat 18:00 a kadar olan kampanyalarını da kaçırmayın derim.

Alsancak, Muzaffer İzgü Sk., 35220 Konak/İzmir

Eko Pub

İzmir Alsancak’taki eski Publardan biri olan Eko Pub yeni yenilenen haliyle insanları kendisine çekiyor. Eko Pub İzmir’in klasiği Alsancak’ın yıldızı niteliğinde bir pubtır. Eko Pub’ta sipariş verirken şüphe duymayın çünkü menüdeki her şey birbirinden lezzetli. Konumu bakımından çok güzel bir yerde olmasını mı dersiniz yemekleriniz lezzetimi çalışanların ilgisinden mi bu pub Alsancak’taki en iyi ve en eski Publardan biri. Sabah 8 de açılıp gece 2 de kapanmaktadır.

Kültür, Plevne Blv. No: 1/A, 35220 Konak/İzmir

Molly Malone’s Irish Pub Alsancak

Molly Malone’s Irish Pub Alsancak İrlanda konseptiyle sizlere güzel bir deneyim sunuyor. Futbol maçlarını izleyebileceğiniz kızlı erkekli sohbet edip biranızı içebileceğiniz bir mekan. İçerisi biraz küçük ancak dart bile oynayabileceğiniz şekilde çok güzel dizayn edilmiş. Kok

Alsancak, Cumhuriyet Bul No178, 35220 İzmir

Two Cups – Coffee Bar & Roastery

Two Cups – Coffee Bar & Roastery İzmir Alsancak’taki barların arasında sakin sesiz ve huzurlu ortamıyla ön plana çıkıyor. Sabah saat 8 de açılıp akşam 10 gibi kapanmaktadır. Müzik seçimleri ortamın huzurunu bozmuyor. İzmir Alsancak’taysanız dinlenmek için öğle vakti gidilebilecek ailecek yada arkadaşlarınızla gidip oturup sohbet etmek için harika bir yer. Alsancak’ta kahve içecekseniz özel demleme yöntemi olan kahveleri tercih etmenizi öneririz. İçeceklerinin yanında çok güzel alternatif atıştırmalıkları da bulunmaktadır. Aynı zamanda İzmir Alsancak’ta en iyi kahve yapan yerde diyebiliriz. Buraya gelecekseniz kahve içmenizi öneririz.

Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:179 D:Z1, 35220 Konak/İzmir

Stone Bar

Alsancak’ta bulunan Stone Bar, Hard Rock sevenler için oldukça uygun bir mekan. Eğer geceleri eğlenmeyi, hard rock müzik türü dinlemeyi seviyorsanız tam size göre bir mekân olacaktır. Eski anılarınızı canlandıracak sayılı bozulmamış rock barlardan biridir. Tek başınıza gidip barmenle yada çalışanlarla sohbet edebileceğiniz oldukça samimi bir mekan. Saat 14.00’de açılıp gece 2.00 da kapanmaktadır. Fiyatları ortalamada olmaktadır.

Alsancak, 1445. Sk. 1/A, 35220 Konak/İzmir

Cinatı

Cinatı İzmir Alsancak’ta barlar arasında müzik dinlemek için güzel bir yer. Perşembe günleri caz müzik oluyor. Giriş ücretli müzisyen katkı payı olarak alıyorlar. Ortam biraz küçük ama mekanın tasarımı ve konseptti son derece güzel. Alsancak’ta Caz müzik dinlemek isteyenler için vazgeçilmez bir mekan. Öğlen 14.00’da açılıp gece 3.00’da kapanmaktadır. Fiyatları ortalama ve servis son derece hızlıdır.

Alsancak, 1469. Sk. No:3, 35220 Konak/İzmir

Pub Borsa

Pub Borsa İzmir Alsancak’ta farklı bir konseptti var. İçkiler borsa ve talep arz mantığında değişiyor. Alsancak’ta ucuz bira alabileceğiniz bir yer. Sabah saatlerinde fiyatları çok daha uygun. mekanın saf ve nezih bir tasarımı var. Akşam 10.00’dan sonra terastaki kulüp de eğlenebilir öncesinde ise arkadaşlarınızla gelip ucuz bira keyfini sürebilirsiniz. Öğlen 10.00’da açılıp gece 3.00’da kapanmaktadır.

Alsancak, Muzaffer İzgü Sk. No: 12, 35220 Konak/İzmir

Panda Red Alsancak

Panda Red Alsancak rap sevenler ve eğlenmek isteyenler için ideal bir mekan. İçeri girdiğinizde merdivenlerle alt kata iniyorsunuz içeride güzel rap müzikleri ve atmosferiyle eğlenen insanlar bekliyor. Sabah 11 de açılıp gece 2 ye kadar eğlence devam ediyor.

Alsancak, Muzaffer İzgü Sk. No:5, 35220 Konak/İzmir

Alsancak bar önerileri, Alsancak Pub önerileri, Alsancak’taki en iyi barlar, Alsancak’taki en iyi publar listemizin temel başlıkları. Buraya kadar okuduysanız ve bizim önerdiğimiz yerlere gidip beğendiyseniz ne mutlu bize. Ayrıca İzmir Alsancak’taki barlar, publar ile ilgili önereceğiniz yada elleştirecekseniz aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz. Listemize kendi barınızı veya pub’ınızı eklemek istiyorsanız yada bizim değerlendirmemizi istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

3 thoughts on “İzmir Alsancak Bar Pub Önerileri”

  1. İzmir’e tatil için gelmiştim, burada önerilen yerlerden kovan ile Cinati’ye gittim ikiside son derece güzel mekanlar Herkese öneririm.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir